آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس حفاظت و اتوماسیون در سیستم‌های قدرتسیزدهمین کنفرانس بین‌المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم‌های قدرت با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری در زمینه حفاظت و اتوماسیون شبکه‌های قدرت، دی ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف با همکاری انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران و شرکت توانیر و شرکت مدیریت شبکه برق ایران، “سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم‌های قدرت” را در روزهای 18 و 19 دی ماه سال جاری برگزار می‌کند.

تأکید این کنفرانس در بخش کارگاه‌ها برجنبه‌های آموزش‌های کاربردی و به روز و در بخش مقالات و سخنرانی‌ها بر جنبه‌های کاربردی، راهبردی و توسعه‌ای است که از سودمندی خاص برای صنعت برق کشور برخوردار باشند.

از تمامی محققین، دانشگاهیان ‌و متخصصین و مهندسین دعوت می‌شود تا با معرفی کارگاه‌های آموزشی و ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس با تبادل یافته‌های علمی پژوهشی و کاربردی خود، موجب پرباری و اثربخشی سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم‌های قدرت باشند.

حفاظت و اتوماسیون در نیروگاه‌ها، شبکه‌های انتقال و توزیع، امنیت و قابلیت اطمینان در سیستم‌های حفاظتی و اتوماسیون، اتوماسیون و حفاظت شبکه‌های هوشمند الکتریکی، طرح‌های حفاظت از سلامت شبکه برق (SIPS)، ارائه روش‌ها و الگوریتم‌های جدید اتوماسیون و حفاظت در سیستم‌های قدرت، اثرات تولیدات پراکنده در حفاظت سیستم‌های قدرت، امنیت سایبری در سیستم‌های حفاظتی و اتوماسیون و ارتباطات، بومی سازی سیستم‌های حفاظتی و اتوماسیون برخی از محورهای موضوعی این کنفرانس  2 روزه است.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، آخرین مهلت ارسال مقالات ‌21 آبان ماه ۹۷ اعلام شده است. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://ipaps.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *