آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس “عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران”کنفرانس بین‌المللی “عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران”، 25 مردادماه امسال در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، مهندسی عمران و توسعه پایدار، مهندسی سازه ، زلزله و به‌سازی لرزه‌ای، مهندسی معماری و توسعه پایدار، مهندسی ترافیک، حمل‌ونقل و زیرساخت‌های شهری، برنامه‌ریزی، مدیریت و طراحی شهری، مهندسی محیط زیست و محیط زیست شهری، منظر شهری پایدار و توسعه فرهنگ، جامعه‌شناسی و روانشناسی شهری، مرمت بافت‌ها و آثار تاریخی، مدیریت ریسک و بحران و راهکارهای ایجاد مدیریت جامع بحران، مهندسی شهرسازی وتوسعه شهری پایدار از جمله محورهای این همایش علمی محسوب می‌شوند.

آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس دوم خرداد ماه است.

با توجه به اهمیت فراوان و سطح علمی بالای کنفرانس، مقالات ارائه شده دارای امتیاز علمی در تمام کشورهای جهان است. همچنین مقالات و گواهینامه‌های ارائه شده در این کنفرانس مورد تایید تمام سازمان های وابسته به وزارت علوم در ایران و سایر مراکز علمی دنیاست.

پژوهشگران جهت ثبت‌نام در این کنفرانس بین‌المللی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پورتال کنفرانس به آدرس www.Cum2018.com مراجعه کرده و یا با دبیرخانه کنفرانس به شماره 28423121-021  تماس بگیرند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *