آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس ملی مهندسی عمران و معماریدومین کنفرانس ملی مهندسی عمران و معماری با تاکید بر اشتغال‌زایی در صنعت ساختمان، 14 اردیبهشت ماه امسال در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، “مهندسی عمران: مهندسی سازه و زلزله؛ مهندسی ژئوتکنیک؛ مهندسی سازه‌های هیدرولیکی و دریایی؛ مهندسی روسازی و راه،حمل و نقل و ارتباطات و ترافیک؛ مهندسی و مدیریت ساخت؛ آب، محیط زیست و منابع طبیعی؛ برنامه‌ریزی و مدیریت ریسک مخاطرات (با منشاء زلزله، آتش، طوفان و …) سایر موضوعات مرتبط (مهندسی نقشه‌برداری و ژئوماتیک، پایش کیفیت ساخت‌وساز و ….)” و “معماری: کالبد فضای شهری و  فضای اجتماعی؛ کیفیت معماری، سیما و منظر شهری؛ بافتهای تاریخی و با ارزش شهرها و قابلیتهای آن (میراث‌های تاریخی، صنعتی و مدرن) و نشانه‌ها، نمادها و مدیریت فرهنگی” از جمله محورهای این کنفرانس محسوب می‌شوند.

مقالات ارائه‌شده در این کنفرانس، در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی دانشگاهی (SID) و سیویلیکا نمایه‌ خواهند شد. همچنین مقالات برگزیده در مجله مهندسی عمران (C.E.J) با رتبه ISI منتشر می‌شوند.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، 30 فروردین ماه آخرین مهلت ارسال مقاله است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.icaup.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 88063509 و 88063510 تماس بگیرند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *