آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس ملی کاتالیست ایراندبیر اجرایی اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران اظهار کرد: اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران طی روزهای 10 و 11 شهریورماه در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.

سیدجمال طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران، گفت: این کنفرانس ملی به همت دانشگاه زنجان و با همکاری انجمن شیمی ایران، در روزهای 10 و 11 شهریور 97 برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این گردهمایی، ایجاد فرصتی برای ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی – پژوهشی و صنعتی در زمینه‌های مختلف کاتالیست و برقراری ارتباط بیشتر بین اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و فعالان این زمینه به منظور تبادل نظر و ایجاد همکاری‌های علمی و همچنین ارتباط نهادهای دانشگاهی و صنعتی است.

طباطبایی خاطرنشان کرد: محورهای اصلی این کنفرانس شامل نانو کاتالیست، کاتالیست‌های همگن و ناهمگن، بیوکاتالیست، الکتروکاتالیست، آنزیم‌های مصنوعی و کاتالیست‌های آنزیمی، کاتالیست‌های مایع یونی، کاتالیست‌های صنعتی، بررسی نظری کاتالیست‌ها، کاتالیست‌های نامتقارن، بازیافت‌ها، کاتالیست‌ها و زیست توده، کاتالیز متخلخل و چارچوب‌های فلز – آلی و تجاری‌سازی کاتالیست‌ها است.

دبیر اجرایی اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران اظهار کرد: مهلت ارسال چکیده مقالات تا 25 خردادماه اعلام شده است و علاقه‌مندان جهت شرکت در این کنفرانس می‌توانند تا این تاریخ، چکیده مقالات خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *