آغاز رقابت برای چهارمین جایزه ملی «فاب»رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، با اعلام آغاز رقابت برای چهارمین جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (فاب) گفت: جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (فاب) در همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات و برای معرفی و تقدیر از محصولات و طرح‌های برتر حوزه فناوری اطلاعات در کشور اعطا می‌شود.

به گزارش ایسنا، سیروس علیدوستی با اعلام این خبر افزود: این جایزه ملی برای شناسایی و تشویق متخصصان و پژوهشگران و سازمان‌های فناوری اطلاعات در ارائه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه خود در یکی از بزرگ‌ترین همایش‌های این حوزه طراحی ‌شده و تنها جایزه ملی بر پایه کاربست دستاوردهای فناوری اطلاعات است.

وی با بیان اینکه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات را در آذر ماه امسال برگزار می‌کند، یادآور شد: در این همایش، برگزیدگان چهارمین جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (فاب) معرفی خواهند شد.

عضو شورای سیاستگذاری ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، با بیان اینکه برگزاری همایش‌های کاربردی در حوزه کسب‌وکار داده‌محور در کمک به ارتقا و رشد علمی‌فناورانه دستاوردهای فناوری اطلاعات ضروری است، تاکید کرد: همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات تنها همایش میان‌رشته در حوزه فناوری اطلاعات است که هم نگاه کسب‌وکار به محصولات فناوری اطلاعات دارد و هم نگاه اجتماعی را به این محصولات دنبال می‌کند. این همایش تنها همایشی است که در چارچوب جایزه «فاب» محصولات فناوری اطلاعات را در سه محور فنی، بازار و اجتماعی ارزیابی و معرفی می‌کند. 

علیدوستی گفت: مخاطب این همایش، اندیشمندان حوزه فناوری اطلاعات، شرکت‌های تولیدکننده محصولات فناوری اطلاعات و مدیران و فعالان حوزه فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مجموعه‌های مردم‌نهاد هستند. مدیران فناوری اطلاعات از آن رو مخاطب این همایش هستند که از مشتریان جدی شرکت‌ها در خرید و کاربرد این گونه محصولات در سازمان‌ها در راستای دست‌یابی به دولت الکترونیک به شمار می‌روند. 

رئیس ایرانداک با اشاره به در پیش بودن ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات توضیح داد: دبیرخانه همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات آمادگی دارد همه دستاوردها را در حوزه فناوری اطلاعات از جمله محصولات و خدمات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و ارتباطاتی (شبکه‌ای)، استانداردها، معماری‌ها و روش‌شناسی‌های طراحی و ساخت و توسعه سامانه‌های کاربردی و روش‌ها و استانداردهای آسان‌سازی کاربرد فناوری اطلاعات و اشاعه آن‌ها را که در بستر فرهنگی‌اجتماعی هستند، در کمیته های علمی‌تخصصی ارزیابی و معرفی کند. 

وی در پایان با دعوت از همه مخاطبان و علاقه‌مندان به شرکت در این همایش، افزود: اشخاص حقیقی و حقوقی، سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در زمینه فناوری اطلاعات، مجموعه‌های مردم‌نهاد و … می‌توانند مستندات و محصولات فناورانه خود را تا ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۷ برای داوری و شرکت در جایزه فاب در وبگاه همایش ارائه کنند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *