اثربخشی ضدتب استامینوفن و ایبوپروفن، پربازدیدترین مقاله فارسی SIDاز ابتدای سال تا کنون، از بین بیش از یک میلیون و ۲۰۰ مقاله علمی نمایه شده در بانک نشریات علمی فارسی و انگلیسی، مقاله اثربخشی ضد تب استامینوفن و ایبوپروفن در کودکان 6 ماهه تا 10 ساله با ۳۲ هزار و ۲۰۴ بار بازدید به عنوان پر بازدیدترین مقاله برتر فارسی مشخص شد.

به گزارش ایسنا، مرکز اطلاعات علمی(SID) به منظور ارج نهادن به تلاش محققان ایرانی، پربازدیدترین مقالات در بین مقالات نمایه شده در بانک‌های نشریات علمی فارسی و انگلیسی، مجامع علمی فارسی و انگلیسی و طرح‌های پژوهشی را مشخص و معرفی کرد.

مقاله (COMPARISON OF FATTY ACIDS, MINERAL ELEMENTS OF 17 IRANIAN SHALLOT LANDRACES (ALLIUM HIRTIFOLIUM BOISS با ۲ هزار و ۹۱۵ بار بازدید به عنوان پر بازدیدترین مقاله برتر انگلیسی مشخص شد.

همچنین  از بین ۱۵۰ هزار مقاله نمایه‌شده در بانک مجامع علمی، مقاله ادبیات بومی و بررسی‌های زبانی (ارائه شده به صورت پوستر) در  همایش ملی بررسی سیر تحول ادبیات بومی لرستان (کله باد)  با ۱۱ هزار و ۸۲ بار بازدید و مقاله  STEADY STATE SIMULATION OF HYDROCYCLONE IN EXCEL SPREADSHEET ارائه شده در سمینار PROCEEDING OF IRANIAN MINING ENGINEERING CONFERENCE (کنفرانس مهندسی معدن ایران ) با ۱۷۸ بار بازدید به عنوان پربازدیدترین مقالات مجامع علمی فارسی و انگلیسی مشخص و معرفی شدند. 

براساس این گزارش، طرح مقایسه میزان حاملگی در دو گروه با میوم اینترامورال کمتر از ۶cm و گروه بدون میوم در سیکل‌های ART در پژوهشگاه رویان در سال ۱۳۸۰- ۱۳۷۹ از بین ۱۰ هزار طرح پژوهشی، با ۴هزار و ۶۴ بازدید به عنوان پربازدیدترین طرح پژوهشی پایگاه اطلاعات علمی انتخاب و معرفی شد. 

به گزارش روابط عمومی مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، معیار اصلی سنجش و انتخاب برترین‌های پایگاه اطلاعات علمی، میزان بازدید مقالات از سوی مخاطبان این پایگاه است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *