ارائه گزارش نهایی سیل تا یک ماه آینده/ابلاغ آیین نامه پژوهشگر همکاررییس دانشگاه تهران با بیان اینکه گزارش اول سیل تنها روایت این واقعه بود، گفت: گزارش نهایی سیل ظرف یک ماه آینده ارائه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمود نیلی احمد آبادی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در جمع خبرنگاران در خصوص گزارش سیل اول امسال، افزود: گزارش اول روایت گر واقعه سیل بود و تهیه و ارائه گزارش دوم در دستور کار قرار دارد.

نیلی از ارائه گزارش دوم سیل را تا یک ماه آینده خبر داد و یاداور شد: در گزارش دوم به تحلیل این مخاطره و علت وقوع سیل پرداخته شده است.

وی همچنین به ابلاغ آیین نامه پژوهشگر همکار دانشگاه تهران اشاره کرد و ادامه داد: این آیین نامه به زودی ابلاغ خواهد شد.

رییس دانشگاه تهران در خصوص جزئیات این آیین نامه توضیح داد: بر اساس این آیین نامه همه محققانی که دارای قراردادهای پژوهشی و یا گرنت پژوهشی باشند می‌توانند به عنوان پژوهشگر همکار دانشگاه تهران با این دانشگاه همکاری کنند.

نیلی دانش آموخته دانشگاه برتر بودن و همچنین دارا بودن رزومه مناسب را از شرایط پژوهشگران همکار این دانشگاه دانست و خاطر نشان کرد: بر اساس این آیین نامه دستمزد این پژوهشگران از طریق منابع مالی که در دانشگاه پیش بینی شده است به آنها پرداخت خواهد شد.

به گفته وی، این پژوهشگران همکار دانشگاه تلقی می شوند و مسایلی چون بیمه و مالیات نیز برای آنها پیش بینی شده است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *