ارائه ۳۰۲ مقاله در کنفرانس ملی مهندسی نساجی ایرانیازدهمین کنفرانس ملی مهندسی نساجی ایران با ارائه 302 مقاله در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، یازدهمین کنفرانس ملی مهندسی نساجی ایران با شعار “کارآفرینی و توسعه کسب و کار” توسط گروه مهندسی نساجی دانشگاه گیلان و با همکاری انجمن علوم و فناوری مهندسی نساجی ایران برگزار می‌شود.

همایش مذکور با هدف تبادل جدیدترین اطلاعات، پژوهش‌ها و تجربیات متخصصین بخش دانشگاه و صنعت ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه جاری در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.

محورهای علمی یازدهمین دوره این کنفرانس طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با علوم و فناوری مهندسی نساجی همچون پلیمر، الیاف و مواد پیشرفته؛ فناوری نساجی (شامل انواع فرایندهای ریسندگی، بافندگی و تجهیزات آزمایشگاهی)؛ رنگرزی، چاپ و تکمیل؛ علوم رنگ؛ صنعت پوشاک، مد و طراحی؛ منسوجات فنی؛ نانوفناوری و زیست‌فناوری؛ فرش، منسوجات بی­‌بافت،کفپوش­‌های ماشینی و چرم؛ انرژی و محیط زیست؛ مدیریت، کارآفرینی و توسعه کسب و کار؛ ابریشم و صنایع وابسته را تحت پوشش قرار داده است.

در این دوره از مجموع ۳۲۶ مقاله ارسالی به دبیرخانه کنفرانس، ۳۰۲ مقاله بعد از مراحل داوری به صورت شفاهی یا پوستر برگزیده شدند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *