ارائه 312 مقاله در هفتمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفتهفتمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، 19 و 20 اردیبهشت ماه جاری در محل سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، هفتمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به همت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با حضور حدود پانصد نفر از اندیشمندان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه در محل سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

در این کنفرانس از بین 442 مقاله رسیده به دبیرخانه کنفرانس، 312 مقاله پذیرفته شده (100 مقاله به صورت شفاهی و بقیه به صورت پوستر) ارائه خواهد شد که این موضوع باعث می‌شود جامعه علمی و دانشگاهی در جریان گفتمان‌سازی پیشرفت اسلامی ایران قرار گیرند.

الگوی پایه به عنوان هسته الگوی پیشرفت کشور با مشارکت گسترده اندیشمندان حوزه و دانشگاه تهیه شده و در دو کنفرانس سالانه در معرض نقد و پالایش قرار گرفته است، در هفتمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت جامعه علمی کشور برای پاسخگویی به پرسش‌های اساسی برای گذار از الگوی پایه به الگوی بومی پیشرفت به همفکری و مشارکت فراخوانده شده‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت برنامه‌ هفتمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به آدرس اینترنتی http://olgou.ir/images/barname.Conf7.pdf مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *