استقرار ۱۴ تیم فن آور در کارخانه فن آوری شریفمدیر کارخانه فن آوری شریف هدف از راه اندازی این مرکز را حمایت از ایده‌ها در حوزه‌ی سلامت الکترونیک دانست و گفت: در حال حاضر ۱۴ تیم در این مرکز مستقر شده‌اند.

به گزارش ایسنا، دکتر اکبر عبداللهی در حاشیه افتتاح کارخانه فن‌آوری شریف در جمع خبرنگاران با بیان این که این کارخانه در حوزه سلامت الکترونیک فعال است، اظهار کرد: این کارخانه شامل شتاب دهنده‌هایی است که در تلاش هستند تا ایده‌هایی که در حوزه فن‌آوری‌های مربوط به سلامت الکترونیک باشند مورد حمایت و تقویت قرار دهند.

وی ادامه داد:‌ بر این اساس در این کارخانه تیم‌هایی که دارای ایده‌های خاص در حوزه‌های مرتبط هستند، مستقر می‌شوند و با حمایت سرمایه‌گذاران این ایده‌ها توسعه می‌یابد.

عبداللهی با بیان اینکه در حال حاضر در این کارخانه ۱۴ تیم مستقر شده‌اند یاد آور شد: هدف گذاری ما خروج ۲۵ تیم در سال اول فعالیت این کارخانه است.

رئیس کارخانه فن آوری شریف حمایت‌های حقوقی و تامین هزینه‌ها تا زمان سریدن فنوری به بازار را از جمله حمایت‌های این مرکز عنوان کرد و یاد آور شد: سرمایه گذاری بر روی ایده‌ها از سوی منابع معاونت علمی رئیس جمهور و سرمایه گذاران بخش خصوصی صورت می‌گیرد و متناسب با هر ایده سرمایه گذاری‌های لازم صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ایسنا کارخانه فن آوری شریف با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فن آوری ریاست جمهوری پیش از ظهر امروز افتتاح شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *