اطلاعات ۱۰ هزار تجهیز آزمایشگاهی کشور منتشر شدمدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: اطلاعات بیش از ۱۰ هزار تجهیز آزمایشگاهی مستقر در ۶۰ شهر از ۳۱ استان کشور در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی منتشر شد.

به گزارش ایسنا، رضا اسدی‎فرد با اشاره به وجود اطلاعات آزمایشگاه‌ها و تجهیزات بر روی پایگاه اینترنتی شبکه، تصریح کرد: اطلاعات ۴۶۲ آزمایشگاه و بیش از ۱۰ هزار تجهیز آزمایشگاهی مستقر در کشور روی سایت شبکه قرار گرفت تا در اختیار پژوهشگران و صنایع قرار گیرد.

وی افزود: این اطلاعات در زمینه معرفی توانمندی‌ها و قابلیت‌های مراکز عضو شبکه و نوع تجهیزات موجود در کشور است. صنایع و پژوهشگران می‌توانند با مراجعه به سایت شبکه، به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

به گفته اسدی‌فرد، پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی به عنوان مرجع اطلاعات توانمندی آزمایشگاهی کشور است و خدمات آنها در دسترش کاربران قرار دارد.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تصریح کرد: استفاده بهینه از سرمایه‌های ملی در حوزه زیرساخت آزمایشگاهی و تسهیل دسترسی پژوهشگران و صنایع به خدمات آزمایشگاهی از جمله وظایف شبکه است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *