اعطای گرنت به استادیاران جوان برترمعاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اعطای گرنت به استادیاران جوان برتر این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، محسن تفقدی اظهار کرد: معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با در نظر گرفتن اعتبارات خود و شرایط خاص، به منظور تشویق محققان جوان و فعال، اقدام به تعریف شاخص‌هایی برای تشویق استادیاران جوان برتر کرده است.

وی، سن کمتر از ۴۰ سال و عضویت در هیات علمی دانشگاه (استادیاران طرحی، قراردادی و پیمانی دانشگاه و در دانشکده‌های تازه تاسیس مربیان) را از شرایط دریافت‌کنندگان این تسهیلات برشمرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد:متقاضی باید نویسنده اول یا مسئول مقاله بوده و مقاله باید اصیل یا مروری (تاریخ انتشارمقاله در سال ۲۰۱۷ یا ۲۰۱۸ میلادی) باشد و پذیرش مقاله مورد قبول نبوده و در هنگام ارسال مدارک باید مقاله منتشر شده باشد. همچنین مقاله باید در مجلات ISI با شاخص IF=۳  و بالاتر یا در فهرست پنج درصد برتر رشته‌های موضوعی مبتنی بر cite score منتشر شده باشد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تفقدی یادآور شد: تمامی علاقمندان و واجدین شرایط باید مستندات لازم به همراه تصویر حکم استادیاری و اعلام مشخصات مقاله به فرمت “ونکوور” وکد مقاله ثبت شده در پژوهان را به مدیریت پژوهش و فناوری دانشگاه ارسال کنند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *