اعلام جزئیات برگزاری دفاعیه‌های دانشگاه آزاد در نیمسال اول ۹۸-۹۷جلسات دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی که تصویب پروپوزال آنها به دلیل تعطیلی تابستانی دانشگاه در سال جاری به تعویق افتاده تا ۲۳ اسفند ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش‌های تحصیلات تکمیلی، دستور العمل ساماندهی برگزاری جلسات دفاع در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را به رؤسای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

بر اساس این دستور العمل به منظور ساماندهی و مساعدت در برگزاری جلسات دفاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی، برگزاری جلسات دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای که تصویب پروپوزال آنها به دلیل تعطیلی تابستانی دانشگاه در سال جاری به تعویق افتاده و پروپوزال آنها در بازه زمانی ۹۷/۵/۱۳ تا ۹۷/۶/۳۱ تصویب شده، مشروط به تأیید شورای گروه آموزشی مربوطه مبنی بر برآورده شدن اهداف پروپوزال و داشتن کد پایان نامه، استثنائاً تا تاریخ ۹۷/۱۲/۲۳ بلا مانع است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نیمسال دوم ۹۸-۹۷ برای این دسته از دانشجویان بدون احتساب سنوات تحصیلی و عدم پرداخت شهریه خواهد بود.

در این دستور العمل تاکید شده این مهم استثنائاً برای نیمسال جاری و با نظارت دقیق معاونان پژوهش و فناوری / معاونان علمی واحدهای دانشگاهی قابل اجرا است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *