افتتاح آزمایشگاه مرکزی در راستای مهارت‌آفرینی دانشجویان کشاورزی بوده استرییس دانشگاه لرستان گفت: افتتاح آزمایشگاه مرکزی در راستای مهارت‌آفرینی دانشجویان رشته کشاورزی بوده است.

به گزارش ایسنا، دکتر خسرو عزیزی در مراسم افتتاح مجتمع آزمایشگاهی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان، اظهار کرد: یکی از اهداف افتتاح این دانشکده، تجمیع تمام آزمایشگاه‌های کشاورزی، منابع طبیعی، شیلات، محیط زیست، زراعت، آب،‌ بیوتکنولوژی و باغبانی است.

وی اضافه کرد: در این مجتمع 21 آزمایشگاه قرار می‌گیرد که از استانداردهای لازم برخوردار هستند.

وی گفت: زیربنای این مجتمع 1900 متر مربع است که برای راه‌اندازی آن از تسهیلات بانک تجارت به مبلغ سه میلیارد و 200 میلیون تومان استفاده شده است.

رییس دانشگاه لرستان با بیان اینکه مهارت‌آفرینی دانشجویان کشاورزی از اهداف افتتاح این آزمایشگاه است، افزود: همچنین وجود این آزمایشگاه در راستای کیفی‌سازی دانشگاه و در نهایت توسعه آن نقش موثر دارد.

وی همچنین از افتتاح مجتمع گلخانه‌ای دانشگاه لرستان خبر داد و گفت: امروز این مجتمع با حضور قائم مقام وزیر علوم افتتاح شده است که این مجتمع با هدف تغییر الگوی کشت، رفع چالش‌های کم آبی و کشت‌های گلخانه‌ای به مبلغ 400 میلیون تومان اعتبار افتتاح شد و اعتبار آن از محل صرفه‌جویی اعتبارات دانشگاه بوده است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *