انتصاب سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشیدکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکترعلی شریف نژاد را به سمت “سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی” منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر شریف نژاد آمده است:

«با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و براساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری و معاون محترم وزیر و رئیس سازمان اموردانشجویان به موجب این حکم به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی منصوب می‌شوید.

از جنابعالی انتظار می‌رود با توکل به خداوند سبحان، برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید و با همکاری اعضای هیئت علمی و کارکنان پژوهشگاه ماموریت‌ها و وظایف محوله را به نحو احسن به انجام رسانید.

بدین منظور شایسته است:استفاده بهینه از امکانات موجود را برای تحقق ماموریت‌های پژوهشگاه در صدر امور قرار دهید؛ با همکاری سایر موسسات آموزش عالی، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی زمینه مناسب برای تولید دستاوردهای پژوهشی، نوآورانه و فناورانه در حوزه تربیت بدنی را فراهم سازید.

امیداست با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیرو امید در حفظ بیت المال بکوشید و نهایت اهتمام خویش را در اعمال سیاست‌های موثر در صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت مقررات مالی ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن پژوهشگاه به کار بندید.»

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *