انتظار اصلی از جهاد دانشگاهی پژوهش استرئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم گفت: شاخص سنجش موفقیت جهاد دانشگاهی عملکرد معاونت پژوهشی است.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد حیدری در مراسم معارفه سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان قم گفت:تکلیف اصلی جهاد دانشگاهی پژوهش است و شاخصه سنجش موفقیت جهاد دانشگاهی عملکرد معاونت پژوهشی است. واحدهای سازمانی جهاد دانشگاهی که درآمد بالایی دارند اما عملکرد پژوهشی ضعیفی دارند در ارزیابی‌های دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی واحدهای ضعیفی دیده می‌شوند.

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی گفت: وجه تمایز کارهای جهاد دانشگاهی اولویت سنجی و نیاز سنجی آسیب و رفع نیازهای جامعه است و این تمایز به خوبی در تمام حوزه‌های کاری جهاد دانشگاهی دیده می‌شود.

حیدری تاکید کرد: زحمات علمی هیچ کس نباید پای کس دیگری نوشته شود و خوش نامی و عزت نصیب کسانی خواهد شد که در راه تحقیقات در واحد تلاش کرده باشند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان قم بیان کرد: ارزشمندی کار پژوهشی جهاد دانشگاهی این است که با کمترین هزینه بیشترین ثمررسانی در بحث پژوهش را دارد، این امر از ابتدای انقلاب نقشه راه و تکلیف جهاد دانشگاهی شده است و همین باعث شناخته شدن جهاد دانشگاهی به عنوان یک پایگاه علمی مطرح در کشور است.

محمد حیدری که در مراسم معارفه سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان قم سخن می‌گفت، ضمن اعلام رضایت از عملکرد لیلا ناصرپور در اداره مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم و معاونت پژوهش گفت: امیدواریم با مدیریت او شاهد رعایت کامل ضوابط اخلاقی در پژوهش و تحقیقات در راستای دستیابی به اهداف و برنامه های جهاد دانشگاهی باشیم.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *