اولویت‌بندی شدن طرح‌های تحقیقاتی بر اساس برنامه استراتژیک موسسهرئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی با بیان این‌که تخصص نباید زیر سایه پول قرار بگیرد، گفت: طرح‌های تحقیقاتی موسسه رازی مبتنی بر برنامه استراتژیک موسسه اولویت‌بندی شده است.

به گزارش ایسنا، علی اسحاقی در نشست برنامه‌ریزی طرح‌های تحقیقاتی دامپزشکی که با حضور محققان مراکز تحقیقاتی استانی البرز برگزار شد، بر لزوم استمرار و تداوم ارتباط محققان با آزمایشگاه‌های موسسه رازی با هدف پیشبرد و پیشرفت طرح‌های تحقیقاتی تاکید کرد.

وی در این نشست، تولید و تحقیق به ویژه تحقیقات دامپزشکی در حوزه بیماری‌ها را اولویت‌های موسسه رازی برشمرد و اظهار کرد: تمام فعالیت‌های تحقیقاتی موسسه رازی چه با هدف توسعه فرآورده‌های جدید و یا ارتقای کیفی فرآورده‌های جاری، مبتنی بر برنامه استراتژیک این مجموعه اولویت‌بندی شده است.

رئیس موسسه رازی، با تاکید بر اینکه پذیرش مسئولیت طرح از سوی محققان به معنای متخصص بودن فرد در آن مسئولیت است، تصریح کرد: تخصص و علم فرد متقاضی مبنای پذیرش طرح در کمیته‌های علمی و فنی موسسه رازی است و تخصص نباید زیر سایه پول قرار بگیرد؛ زیرا تمامی طرح‌ها با هدف رفع نیازهای دامپزشکی کشور برنامه‌ریزی می‌شود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *