ایجاد پایلوت تولید دو نوع واکسن در ایستگاه نوآوری شریفسرپرست ایستگاه نوآوری شریف هدف از ایجاد این ایستگاه را رفع چالش‌های کشور عنوان کرد و گفت: با همکاری‌های صورت گرفته پایلوت تولید دو واکسن در دستور کار این ایستگاه قرار می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد معید ملک‌زاده در مراسم افتتاح ایستگاه نوآوری شریف هدف از راه اندازی این ایستگاه را کمک به حل مسائل اساسی کشور عنوان کرد و افزود: در این ایستگاه استارت آپ‌ها در حوزه‌های نانو و زیست فن‌اوری، انرژی و آب و محیط زیست، خدمات شهری، حمل و نقل، سلامت و فن آوری اطلاعات فعالیت خواهند داشت.

وی با تاکید بر این که در حال حاضر سی تیم در این مرکز مستقر شده‌اند خاطرنشان کرد: از این تعداد ۹ تیم در حوزه استارتاپ آپ و انرژی، ۴ تیم در حوزه سلامت، ۲ تیم در حوزه نانو ، ۲ تیم در حوزه خدمات شهری، ۶ تیم در حوزه حمل و نقل و ۷ تیم در فن آوری اطلاعات هستند.

ملک‌زاده سطح تحصیلات تیم‌های مستقر در این ایستگاه را عمدتا ارشد و دکتری عنوان کرد و افزود: متوسط سنی این تیم‌ها ۲۵ تا ۳۵ سال است.

وی همچنین از ایجاد پایلوت تولید واکسن در این ایستگاه خبر داد و گفت: با همکاری که با شتاب‌دهنده پرسی‌ژن صورت گرفت پایلوت تولید دو واکسن در دستور کار قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *