بازنگری آیین‌نامه گرنت اعضای هیات علمی/ ایجاد بسترهای فرصت مطالعاتی داخل برای اعضای علمیمعاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور از اصلاح و بازنگری آیین نامه گرنت اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد و گفت: این آیین نامه با رویکرد جدید کیفی‌گرایی و توجه به خروجی‌های پژوهشی مانند مقالات با کیفیت بالا، تولید فناوری‌های جدید، ثبت اختراعات و کتب ارزنده اصلاح می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر کریمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه انعطاف گرنت‌های پژوهشی در آیین نامه جدید افزایش خواهد یافت، تصریح کرد: در این آیین نامه امکان حمایت از رساله ها و پایان نامه های دانشجویی و همچنین فعالیت های پژوهشی با گستره عملی بالاتری فراهم می شود.

وی در این خصوص افزود: در گذشته اعضای هیات علمی می توانستند بخشی از گرنت علمی پژوهشی خود را برای حمایت از پایان نامه ها و رساله ها تخصیص دهند و در حال حاضر این امکان فراهم شده که اعضای هیات علمی با انعطاف بیشتری حتی کل اعتبار پژوهانه خود را به این سمت هدایت کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور گفت: با توجه به مشکلات ارزی و عدم امکان و تقاضای ایجاد فرصت مطالعاتی در خارج از کشور، دانشگاه پیام نور این فرصت را در داخل فراهم کرده و اعضای هیات علمی دانشگاه می توانند در دانشگاه های معتبر داخل فرصت مطالعاتی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر کریمی با اشاره به نشریات علمی – پژوهشی دانشگاه نیز گفت: نشریات علمی – پژوهشی دانشگاه پیام نور به زودی با رویکرد بین المللی (واجدDOI) نمایه می شود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *