بررسی زمینه‌های همکاری‌های پژوهشی دانشگاه امیرکبیر با دانشگاه‌های سوئددر بازدید هیاتی از دانشگاه‌های سوئد از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، زمینه‌های همکاری‌های علمی و پژوهشی میان طرفین ایجاد شد.

به گزارش ایسنا، هیات متشکل از نمایندگان بین‌الملل و اساتید دانشگاه‌های “لوند”، “چالمرز”، “هالمستاد”، “مالمو”، “لیناس”، “بوراس” و “KTH” سوئد از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کردند. 

دکتر امیر گلرو، مدیر همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه امیرکبیر در نشستی با حضور مسوولان دانشگاه امیرکبیر با هیات دانشگاهی سوئدی به معرفی دانشگاه امیرکبیر، ظرفیت‌ها، توانایی‌ها و دستاوردهای این دانشگاه پرداخت.

تبیین مدل‌های همکاری‌های بین‌المللی و ظرفیت‌های موجود برای همکاری با هریک از دانشگاه‌ها از دیگر موضوعات مطرح در این نشست بوده است.

تبادل دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی و دوره‌های دکتری دومدرک و تک نفره در حوزه آموزش و برگزاری کارگاه‌های تخصصی در حوزه پژوهش از جمله مواردی بود که مورد توافق طرفین قرار گرفت.

به گزارش دانشگاه صنعتی امیرکبیر، همچنین در این بازدید چند نفر از اساتید دانشگاه در حوزه‌های مختلف علم با همتایان خود در این نشست ملاقات و رایزنی داشتند و زمینه‌های همکاری‌های علمی و پژوهشی دو طرفه مورد بررسی قراد گرفت.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *