بررسی مطالعات میان‌رشته‌ای در توسعه‌ علمی در دانشگاه تهراندانشگاه تهران با هدف ایجاد بسترهای تعامل و همفکری میان اساتید، اندیشمندان و دانشجویان، کنفرانس ملی “نقش مطالعات میان‌رشته‌ای در توسعه‌ علمی و کار آفرینی کشور ” را برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا،‌ از سوی دانشگاه تهران و با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی کنفرانس ملی “نقش مطالعات میان رشته‌ای در توسعه علمی و کارآفرینی کشور”‌ با هدف بررسی ضرورت، اهمیت، کاربرد و الزامات میان‌رشته‌ای در توسعه علمی، تبیین کارکرد و نقش دانشگاه‌ها در توسعه میان‌رشته‌ای در چارچوب نقشه جامع علمی و بررسی نقش میان‌رشته‌ای در توسعه کارآفرینی و اشتغال‌زایی و تبیین نقش میان‌رشته‌ای در ارتقای جایگاه بین‌المللی دانشگاه‌ برگزار می‌شود.

تببین نقش میان‌رشته‌ای‌ها در تحقق مسوولیت اجتماعی دانشگاه، شناسایی چالش‌ها و موانع و راهکارهای توسعه میان‌رشته‌ای از دیگر اهداف برگزاری این همایش مطرح شده است.

این کنفرانس از سوی پردیس البرز دانشگاه تهران و با همکاری دانشگاه‌ها، مراکز پردیس و دانشکده‌های این دانشگاه در اواخر آبان ماه امسال در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *