بررسی نقش مراکز پژوهشی در تقویت تولید ملی و ارتقای وضعیت اقتصادی، در کمیسیون آموزشسخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی نقش مراکز پژوهشی در تقویت تولید ملی و ارتقای وضعیت اقتصادی کشور با حضور وزیر علوم در این کمیسیون خبر داد.

میر حمایت میرزاده در گفت‌وگو با ایسنا در توضیح جلسه امروز(سه‌شنبه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این جلسه با حضور وزیر علوم، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، رئیس جهاد دانشگاهی، رئیس سازمان تحقیقات، ترویج و آموزش کشاورزی، معاونان مرکز پژوهش‌های مجلس و مسؤولان مراکز پژوهشی برای بررسی نقش مراکز پژوهشی در تقویت تولید ملی و ارتقای وضعیت اقتصادی کشور برگزار شد.

به گفته وی، در این جلسه نمایندگان هر یک از دستگاه‌ها ضمن ارائه گزارش عملکردی از فعالیت‌های خود، بر پرهیز از موازی‌کاری و پرداختن به مسائل اصلی کشور تأکید کردند.

میرزاده ادامه داد: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز بر حرکت دستگاه‌ها در جهت برنامه ششم توسعه تأکید کردند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد:  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به‌ویژه در حوزه اشتغال اقدامات مثبتی انجام داده که از آن حمایت شد. چون ممکن است این اقدامات بار مالی برای دولت داشته باشد. در نهایت مقرر شد این جلسات برای حرکت پرشتاب‌تر دستگاه‌‎های پژوهشی در مسیر توسعه کشور ادامه پیدا کند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *