برگزاری رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعتمدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم از برگزاری رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت، هم‌زمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۸ خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد سعید سیف با اعلام این خبر گفت: در راستای تقویت ارتباط دانشگاه‌ها با بخش‌های مختلف جامعه و صنعت و در راستای بهره‌گیری از ظرفیت فرهیختگان جامعه در ارائه ایده‌ها و راهکارهای نو در برقراری ارتباط مؤثر میان دانشگاه و جامعه، دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، قصد دارد تا هم‌زمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال ۹۸ نسبت به برگزاری رویداد یک‌روزه ایده و الگوهای نو با موضوع “ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت” اقدام کند.

به گفته وی، این رویداد با هدف شناسایی و تقدیر از طرح‌ها و الگوهای نوین در توسعه و تسهیل ارتباط دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی با جامعه و صنعت برگزار می‌شود. الگوهای نوین در این رویداد می‌تواند در بهبود همکاری‌های بین مراکز علمی و اجرایی مؤثر واقع‌شده و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، با بیان اینکه مهلت ارسال ایده‌ها تا ۳۰ آبان ۱۳۹۸ است، تصریح کرد: ۲۷ آذرماه ۱۳۹۸ این رویداد در محل برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری کشور واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و از طرح‌های برتر تقدیر به عمل می‌آید.

وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد، می‌توانند فرم مربوطه را از طریق لینک https://www.msrt.ir/file/download/news/1571043538-.docx  دریافت کنند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *