برگزاری سالگرد تأسیس پژوهشگاه علوم ورزشی/ارائه دستاوردهای علمی و فناورانه پژوهشگاهبیستمین سالگرد تأسیس پژوهشگاه علوم ورزشی با حضور پیشکسوتان، استادان، پژوهشگران، ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش ۱۸ شهریورماه ۹۷ در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر حمید آقا علی‌نژاد معاون فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه علوم ورزشی با اعلام این خبر گفت: دو دهه از شروع فعالیت پژوهشگاه علوم ورزشی به عنوان مرجع اصلی پژوهش در علوم ورزشی می‌گذرد و این مراسم درواقع ارائه گزارشی از دستاوردهای علمی پژوهشی و فناورانه در طول این دو دهه است.

وی افزود: قطعاً در این مسیر پژوهشگاه با فراز و نشیب‌هایی روبرو بوده که توانسته بر بسیاری از این نشیب‌ها غلبه کند و سال به سال با کسب موفقیت‌های بیشتر در جهت توسعه علمی ورزش کشور قدم بردارد.

معاون فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه علوم ورزشی گفت: در این جشن ما در تلاش هستیم موفقیت‌های به دست آمده را با حضور خانواده بزرگ علوم ورزشی به ویژه آنهایی که در این موفقیت‌ها سهمی داشته‌اند، گرامی بداریم و در همین راستا از تمامی رؤسا، معاونان و مدیران پیشین پژوهشگاه برای حضور در این جشن دعوت به‌عمل‌آمده است.

وی افزود: همچنین در این جشن رؤسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌های تربیت بدنی و نیز اعضای هیات علمی علوم ورزشی دانشگاه‌های کشور به همراه پیشکسوتان این حوزه حضور خواهند داشت.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، دکتر آقا علی نژاد با بیان اینکه جشن بیستمین سالگرد تأسیس پژوهشگاه سرآغازی بر توسعه فعالیت‌های علمی در حوزه علوم ورزشی در دهه سوم حیات پژوهشگاه است، گفت: بدیهی است حرکت در مسیر موفقیت نیازمند همکاری تمامی استادان، پژوهشگران، دانشمندان و اهالی ورزش کشور با پژوهشگاه علوم ورزشی است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *