برگزاری مسابقات دفاع 3 دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی در خراسان‌ جنوبی


دفاع 3 دقیقه‌ای پایان‌نامه‌ها

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: همزمان با سراسر کشور، مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی برای اولین بار در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

حمید مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: سومین دوره از جشنواره دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و معاونت‌های فرهنگی واحدها در ۲۱ استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی برای اولین بار در این دوره از مسابقات حضور خواهد داشت، افزود: مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی با هدف کمک به رشد و تقویت مهارت‌های ارتباطی، فن بیان، فراهم کردن شرایط برای برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه و صنعت و کاربردی کردن پژوهش‌های دانشجویی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: در این دوره از مسابقات، تمامی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا که از سال ۹۳ تا پایان شهریور ماه امسال از پایان‌نامه خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

مرادی اظهار کرد: واجدان شرایط در این دوره از مسابقات می‌توانند برای ثبت‌نام و ارائه یک نسخه از پایان‌نامه خود تا پایان آبان ماه امسال به دفاتر فرهنگی جهاد دانشگاهی واقع در دانشگاه‌های بیرجند، علوم پزشکی، فرهنگیان و دانشگاه صنعتی مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: مرحله مقدماتی این مسابقات در آذرماه، مرحله نیمه نهایی در اسفند ماه امسال و مرحله نهایی این دوره از مسابقات در اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی یادآور شد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان و یا به دفاتر فرهنگی جهاددانشگاهی در دانشگاه‌ها مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *