برگزاری همایش ملی “اثرات خشکسالی و راهکارهای مدیریت”رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی لرستان از برگزاری سومین همایش ملی اثرات خشکسالی و راهکارهای مدیریت در استان خبر داد.

دکتر مراد سپهوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: سومین همایش ملی “اثرات خشکسالی و راهکارهای مدیریت آن” با رویکرد تخصیص عادلانه آب در استان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این همایش توسط مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی لرستان هشتم اسفند امسال برپا خواهد شد.

سپهوند با اشاره به محورهای همایش بیان کرد: خشکسالی و تغییر اقلیم، پایش، پیش‌بینی و مدیریت خشکسالی، اثرات و پیامدهای خشکسالی، خشکسالی و فناوری‌های نوین، سیاست‌ها، قوانین و مقررات خشکسالی، راهکارهای سازگاری و کاهش اثرات خشکسالی و کم‌آبی، اقتصاد آب، خشکسالی و آمایش سرزمین، خشکسالی و مدیریت کمی و کیفی منابع آب، خشکسالی و کشاورزی پایدار و آموزش، فرهنگ‌سازی و مشارکت بهره‌برداران و سازمان‌های مردم‌نهاد از جمله محورهای همایش هستند.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی لرستان ادامه داد: افراد می‌توانند مقالات خود را تا اول بهمن به آدرس ایمیل droughtconf۳@areeo.ac.ir ارسال کنند.

وی افزود: همچنین می‌توانند به آدرس خرم‌آباد، خیابان کشاورزی، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی لرستان با کدپستی ۶۵۸۹۶-۶۸۱۵۸ بفرستند.

سپهوند اظهار کرد: همچنین همکاران ما با شماره تلفن ۰۶۶۳۳۳۵۲۷۹۸ آماده پاسخگویی به علاقه‌مندان در این رابطه هستند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *