برگزاری “وبینارهای” علمی باعث پویایی و روزآمدسازی اطلاعات علمی می‌شوداولین وبینار “ارزیابی سیستم‌های اطلاعات سلامت با رویکرد به منابع بروز تورش” در دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، دکتر ربیعی، عضو هیئت علمی گروه مدیریت و فناوری اطلاعات سلامت دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اعلام این خبر گفت: وبینارهای علمی در راستای توانمندسازی دانشجویان و علاقمندان و ارتقای سطح علمی آنان صورت می‌گیرد و از طریق تبادل اطلاعات حاصله منجر به پویاسازی و روزآمدسازی اطلاعات علمی می‌شود.  

دبیر علمی انجمن انفورماتیک پزشکی ایران افزود: در این وبینار به طور همزمان  ۲۲ نفر از سراسر کشور شرکت کرده بودند و شرکت کنندگان درخصوص آخرین یافته‌های این حوزه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گفته ربیعی؛ انجمن علمی انفورماتیک پزشکی ایران با هدف هدایت فعالیت‌های علمی در حوزه انفورماتیک پزشکی تشیکل شده است و با برگزاری منظم چنین سمینارهایی که اصطلاحاً وبینار نامیده می‌شوند درصدد است گامی در راستای انجام تعهدات حرفه ای خود بردارد.

دبیر علمی انجمن انفورماتیک پزشکی ایران در خاتمه سخنان خود اظهار امیدواری کرد برگزاری وبینارهای حوزه انفورماتیک پزشکی بستر مناسبی را برای نزدیکی بیشتر فعالان این حوزه و فعالیت های علمی در قالب برنامه هایی با جهت گیری پاسخگویی اجتماعی فراهم کند.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، اولین وبینار علمی دانشکده پیراپزشکی توسط دکتر رضا ربیعی، عضو هیئت علمی گروه مدیریت و فناوری اطلاعات سلامت دانشکده پیراپزشکی و دبیر علمی انجمن انفورماتیک پزشکی ایران و با همکاری مدیریت واحد IT این دانشکده اجرا شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *