بورس تحقیقاتی دانشگاه مونستر آلمانرییس دپارتمان علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اعطای بورس تحقیقاتی دانشگاه مونستر آلمان به شش تن از دانشجویان برگزیده این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، پرفسور علی گرجی با اعلام این خبر اظهار کرد: پیرو برگزاری سومین همایش بین المللی التهاب سیستم عصبی۶ نفر از برگزیدگان این همایش برای گذراندن دوره های  سه ماهه تحقیقاتی و آموزشی به دانشگاه مونستر آلمان اعزام شدند.

وی خاطر نشان کرد: این بورس به مدت سه ماه و در قالب برنامه های آموزشی و پژوهشی تنظیم و هزینه بورسیه های دانشجویی (گرنت‌های تحقیقاتی)  آن توسط دانشگاه مونستر آلمان پرداخت می شود.

رییس دپارتمان علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: این اقدام به منظور ایجاد انگیزه برای دانشجویان وترغیب محققان جوان به تحقیق در حوزه علوم اعصاب و حیطه های وابسته به آن انجام می شود.

سومین همایش بین المللی  التهاب سیستم عصبی با هدف بررسی تازه ترین یافته های تحقیقاتی در زمینه التهاب سیستم عصبی به همت دپارتمان علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کارگروه توسعه و تعالی علوم اعصاب کلان منطقه ۹ آمایشی خرداد ماه امسال به میزبانی این دانشگاه برگزارشد.

در این همایش  ازبین ۴۰۰ مقاله رسیده ۲۰۰ عنوان به صورت پوستر و سخنرانی پذیرفته شد، که در این میان هیأت داوری مشترک ایرانی و آلمانی از بین پوسترها و سخنرانی های ارائه شده  ۶ نفر را جهت گذراندن  دوره های آموزشی و پژوهشی انتخاب کردند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *