تجهیز آزمایشگاه علوم‌شناختی دانشگاه خوارزمی به دستگاه الکتروانسفالوگرامآزمایشگاه علوم شناختی دانشگاه خوارزمی به دستگاه “الکترو انسفالوگرام” 64 کاناله (ثبت فعالیت‌های الکتریکی مغز) مجهز شد.

به گزارش ایسنا، در راستای ترویج علوم شناختی و تامین ابزارها و زیرساخت‌های مورد نیاز حوزه علوم شناختی، با کمک و حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، آزمایشگاه علوم شناختی دانشگاه خوارزمی به دستگاه “الکتروانسفالوگرام” 64 کاناله ( ثبت فعالیت های الکتریکی مغز) مجهز شد.

تمرکز بر تربیت و توسعه نیروی انسانی متخصص و همچنین تجهیز آزمایشگاه‌ها و آماده‌سازی ابزارها و زیرساخت‌های مورد نیاز حوزه علوم شناختی در مراکز علمی و تخصصی ضرورتی انکارناپذیر در راهبردهای علمی ستاد علوم شناختی قلمداد می‌شود.

ستاد توسعه علوم شناختی از این رهگذر می‌کوشد با فراهم کردن زمینه‌های حمایتی، فرصت‌های مطالعاتی و تحقیقاتی وسیع‌تری را برای دانشجویان، اساتید و متخصصان در حوزه‌های علوم شناختی فراهم آورد و گامی عملی در امر تربیت کارشناسان آزمایشگاه  برداشته شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی، به اعتقاد مدیران ارشد ستاد علوم شناختی توان‌مندی در تامین زیرساخت‌ها و ابزارهای مورد نیاز ارائه‌کنندگان خدمات شناختی یکی از الزامات موفقیت برنامه‌های توسعه و تعالی ارائه خدمات شناختی در کشور محسوب می‌شود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *