تخفیف ویژه خدمات به مشتریان شبکه آزمایشگاهی ارائه می‌شودمدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور و شرکت‌های دانش‌بنیان، در صورت استمرار دریافت خدمت از طریق باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، می‌توانند تا 40 درصد تخفیف دریافت کنند.

به گزارش ایسنا، رضا اسدی‌فرد در خصوص ارائه تخفیفات ویژه شبکه به برخی اعضا، اظهار کرد: اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور با عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، می‌توانند از تخفیف‌های متنوعی برای دریافت خدمات آزمایشگاهی بهره‌مند شوند.

وی افزود: اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های سراسر کشور و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان در ابتدا می‌توانند تا سقف 20 میلیون ریال، 25 درصد تخفیف را در زمان استفاده از خدمات آزمایشگاهی اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی دریافت کنند.

به گفته مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، در صورتی که مشمولین این طرح تخفیف از تمام اعتبار طرح برای دریافت خدمات آزمایشگاهی استفاده کنند، می‌توانند از تخفیفات بیشتری در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی بهره‌مند شوند.

وی همچنین تصریح کرد: طرح تخفیف ارائه شده از سوی شبکه آزمایشگاهی ویژه اعضای هیئت علمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، ترکیبی از سه طرح تخفیف است که درصد تخفیف آنها به صورت پلکانی تا 40 درصد افزایش می‌یابد.

اسدی‌فرد ادامه داد: اعضای باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با حضور فعال در این باشگاه و دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود از این طریق، می‌توانند از مشتریان عادی، به مشتریان نقره‌ای و طلایی ارتقا یابند و از درصد تخفیف بیشتری برای این منظور استفاده کنند.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی در ادامه ضمن معرفی پلتفرم مهامکس به عنوان کارگزار شبکه آزمایشگاهی در ارائه خدمات تخفیف‌دار به مشتریان، عنوان کرد: ارائه مشاوره طراحی، انتخاب و تحلیل نتایج آزمون و همچنین خدمات حمل و نقل نمونه از محل مشتری به آزمایشگاه‌ها از دیگر خدمات این پلتفرم است.

بر اساس اعلام معاونت علمی، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده و برنامه‌های متنوعی را به منظور توسعه زیرساخت آزمایشگاهی کشور و تسهیل دسترسی پژوهشگران، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع به خدمات آزمایشگاهی در سراسر کشور، در دستور کار خود دارد. این شبکه در سال 1396، بیش از 2 میلیون خدمت آزمایشگاهی به محققان و صنایع کشور ارائه کرده است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *