تشکیل کنسرسیوم دوجانبه با انجمن ملی پلیمردر نشست مشترک مسئولان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران با جمعی از اعضای هیئت مدیره انجمن ملی پلیمر ایران با تشکیل یک کنسرسیوم دوجانبه میان انجمن و پژوهشگاه موافقت شد.

به گزارش ایسنا، در نشست مشترک جمعی از اعضای هیئت مدیره انجمن ملی پلیمر ایران با مسئولان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران  که هفته‌ی گذشته در این پژوهشگاه با حضور دکتر مهدی نکومنش، رئیس پژوهشگاه و دکتر سعید ترکمان، رئیس هیئت مدیره انجمن برگزار شد، مدل های مختلف همکاری صنعت و  مراکز علمی و پژوهشی در دنیا مطرح و نتیجه موفق این همکاری ها تبیین شد.

دکتر مرتضی احسانی، مدیر مرکز رشد پلیمر که در این نشست حضور داشت از اختصاص فضایی به این انجمن در محل مرکز رشد خبر داد.  در نخستین گام همکاری پژوهشگاه با انجمن به پیشنهاد دکتر  ترکمان، پژوهشگاه به عنوان مشاور علمی، انجمن را در تهیه فهرست سفارشی MBA صنعت پلیمر برای مدرسه کسب و کار اتاق تهران، همراهی می کند. 

بنا بر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، در پایان این نشست با تشکیل یک کنسرسیوم دوجانبه میان انجمن و پژوهشگاه و برگزاری جلسات مدون، برای تدوین یک مدل همکاری دو ساله میان این دو بخش موافقت شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *