تغییر زمان برگزاری دومین “همایش ملی آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها”/ تمدید مهلت ارسال آثارزمان برگزاری دومین “همایش ملی آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها” از ۱۵ اسفند ماه به ۲۸ فروردین ماه سال ۹۹ تغییر کرد.

به گزارش ایسنا، زمان دومین همایش ملی آسیب شناسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه علوم انسانی اسلامی (با تأکید بر نقد کارآمدی) که قرار بود ۱۵ اسفند ماه برگزار شود، به ۲۸ فروردین سال آینده تغییر پیدا کرد و مهلت ارسال مقالات به این همایش نیز تا ۱۵ اسفند ماه تمدید شده است.

دانشگاه مذاهب اسلامی با حمایت بیش از ۳۵ دانشگاه و مرکز علمی و پژوهشی، دومین همایش ملی آسیب‌شناسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه علوم انسانی اسلامی را (با تأکید بر نقد کارآمدی) برگزار می‌کند.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، دومین همایش ملی آسیب شناسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه علوم انسانی اسلامی با محورهای “وضع‌شناسی کارآمدی و الزامات اثربخشی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها”، “رویکرد انتقادی به محتوای پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها”، “نقش سازمان‌های علمی کشور در کارآمدی و اثربخشی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها” و “عوامل مؤثر بر کارآمدی پایان‌نامه‌ها ورساله‌ها در حوزه تقریب مذاهب اسلامی” برگزار می‌شود.

علاقمندان به شرکت در همایش فوق می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به به سایت همایش به نشانی conf.mazaheb.ac.ir  مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *