تقدیر از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر الگوی اسلامی ایرانی پیشرفتهم‌زمان با اختتامیه هفتمین کنفرانس الگوی پیشرفت، از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تقدیر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف تشویق دانشجویان به پرداختن به موضوع الگوی پیشرفت، هم‌زمان با برگزاری هفتمین کنفرانس الگوی پیشرفت، از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پس از داوری با اهدای جوایز نقدی قدردانی به عمل می‌آورد.

بر این اساس آثار ارسالی آن دسته از دانش‌آموختگان مقاطع مختلف کارشناسی ارشد، دکتری و معادل حوزوی واجد شرایط و یا آن دسته از دانشجویان دانشگاهی و طلاب حوزه‌های علمیه که موضوع رساله و پایان‌نامه آنها در زمینه پیشرفت بود، در شورای داوران و انتخاب داور با توجه به موضوع پژوهش مورد ارزیابی اولیه قرار گرفت.  

لازم به ذکر است که آثار از دو طریق فراخوان و ارسال آثار توسط متقاضیان (حدود 450 اثر ارسالی) و جست‌وجو در سامانه ایرانداک (بیش از ده هزار عنوان) بررسی شده‌اند.

مراحل انتخاب رساله‌ها به این شرح است که “در مرحله اول داوری 160 مورد انتخاب شدند”،  “در مرحله دوم 45 مورد برای داوران تخصصی ارسال شد”، “در مرحله سوم با توجه به نظرات داوران، 28 مورد برای داوری نهایی تعیین شدند” و “در مرحله آخر، شورای داوری تعداد 4 اثر در دو قالب تقدیر (2 اثر) و شایسته تقدیر (2 اثر) را انتخاب کردند”.

اختتامیه هفتمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت که از امروز 19 اردیبهشت در محل سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار کرده است، روز پنجشنبه، 20 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *