تقدیر از ۴۷ پژوهشگر برتر/ شهردار تهران پژوهشگر برتر شدهمزمان با سومین روز از هفته پژوهش، دانشگاه تهران در بیست و هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری از ۴۷ پژوهشگر برتر تجلیل کرد که در این میان دکتر حناچی، شهردار تهران به عنوان پژوهشگر برتر این دانشگاه انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، بیست و هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران همزمان با سومین روز از هفته پژوهش صبح امروز(دوشنبه ۲۶ آذر) با حضور دکتر محمود نیلی احمد آبادی، رئیس دانشگاه تهران، دکتر حناچی (شهردار تهران)، دکتر محمد رحیمیان (معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه)، اساتید و پیش‌کسوتان و دانشجویان و پژوهشگران این دانشگاه در کتابخانه‌ مرکزی دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم از ۴۷ پژوهشگر پیشکسوت نمونه، برجسته، جوان نمونه، طرح‌های کاربردی برجسته، دستاوردهای پژوهشی ویژه، رساله‌های نمونه مقطع دکتری، پایان نامه‌های نمونه برای کارشناسی ارشد، کارشناسان نمونه و کتابخانه‌ نمونه با حضور رئیس دانشگاه تهران و شهردار تهران تجلیل و تقدیر شد.

همچنین در بیست و هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری از کتاب “فیلسوف غرب” تالیف دکتر حسن جهانگیری استاد بازنشسته و پیشکسوت رشته‌ فلسفه دانشکده‌ ابیات دانشگاه تهران، رونمایی شد.

در مراسم امروز جشنواره بیست و هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری از دکتر پیروز حناچی شهردار تهران و استاد پردیس هنرهای زیبای دانشکده معماری دانشگاه تهران، به عنوان پژوهشگر نمونه‌این دانشگاه تقدیر شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *