تلاش دانشگاه امیرکبیر برای شناسایی مفاخر ایرانی با عضویت در “کهربا”کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر (کهربا) در راستای شناسایی محققان و پژوهشگران در سطح ملی و بین‌المللی عضو می‌پذیرد.

به گزارش ایسنا، معاونت امور بین‌الملل و مدیریت همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه امیرکبیر با توجه به سیاست‌های گسترش همکاری‌های بین‌المللی در حوزه علم و فناوری، سلسله اقداماتی را در راستای حمایت از توسعه برنامه‌های پژوهش‌محور و آموزشی اساتید و دانشجویان در نظر گرفته است.

در همین راستا کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر (کهربا) سعی دارد تا با ایجاد بسترهای لازم، فرصت‌های مناسب پیشرفت و ترقی و تعالی اندیشه‌های ناب دانشجویان را با رویکرد همگرایی و هم‌افزایی و پرهیز از پراکندگی در کارها در یک نقطه متمرکز کرده و دانشگاه صنعتی امیرکبیر را به جایگاه شایسته آن نائل کند.

این کانون اهدافی همچون شناسایی دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مفاخر فعال ایرانی در سطح بین‌المللی و تهیه بانک اطلاعاتی و به‌روزرسانی آن، پایش و افزایش بهره‌وری مداوم، کمک به برگزاری کارگاه، همایش و هم‌اندیشی‌هایی در سطح بین‌المللی با استفاده از پژوهشگران و دانشجویان ایرانی و بین‌المللی، شناسایی نقاط قوت و ضعف دانشکده‌ها، گروه‌ها، پژوهشکده‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ارائه راه حل‌های مناسب و قابل اجرا و تهیه گزارش و اطلاع‌رسانی به معاونت امور بین‌الملل به منظور بهبود مستمر را دنبال می‌کند.

شناسایی آخرین برنامه‌های حمایت مالی اشخاص حقیقی و حقوقی و فرصت‌های آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی ملی و بین‌المللی برای اساتید و دانشجویان از دیگر اهداف این کانون است.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه امیرکبیر، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این کانون می‌توانند به وب‌سایت https://www.eventbox.ir/form/E8vrw مراجعه کنند. پس از ثبت‌نام اولیه مراحل تکمیل اطلاعات و پیگیری امور اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *