تمدید مهلت ارسال مقالات به ISME 2020کمیته علمی بیست و هشتمین کنفرانس سالانه بین‌المللی «انجمن مهندسان مکانیک ایران (ISME ۲۰۲۰)» مهلت ارسال مقالات به این رویداد را تا 10 اسفند تمدید کرد.

به گزارش ایسنا، طبق آنچه اعلام شده مهلت مذکور به هیچ عنوان قابل تمدید نبوه و شامل ارسال مقالاتی که به دلیل رفع مشکلات آیین نامه ای به نویسنده بازگردانده شده نیز می‌شود. بر همین اساس از نویسندگان تقاضا می‌شود نسخه اولیه مقاله خود را حداقل یک هفته قبل از اتمام مهلت تعیین شده ارسال کنند.

بدیهی است، پس از تاریخ اعلام شده تنها مقالاتی که مراحل داوری علمی را گذرانده و برای اعمال اصلاحات علمی و رفع اشکالات نهایی به نویسندگان برگردانده می‌شود قابل ارسال بوده و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بیست و هشتمین کنفرانس سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران (ISME2020)  با همکاری انجمن مهندسان مکانیک ایران و میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برنامه‌ریزی شده و در تاریخ 7 الی 9 خرداد 1399 برگزار خواهد شد.

کنفرانس بین‌المللی ISME  با سابقه برگزاری بیست و هفت دوره، پرسابقه‌ترین کنفرانس بین‌المللی در زمینه مهندسی مکانیک است که در ایران برگزار می‌شود. این کنفرانس در دو بخش اصلی به زبانهای فارسی و انگلیسی برگزار می‌شود و فرصتی برای ارتباط بیشتر بین صنعت‌گران و پژوهشگران رشته مهندسی مکانیک را فراهم می‌کند. 

بر این اساس از کلیه اساتید، پژوهشگران  و دانشجویان دانشگاه های کشور و همچنین صنعتگران دعوت به عمل می آید، مقالات علمی و پژوهشی خود را به این همایش ارسال کنند. 

طبق اعلام سایت طراحی شده برای این کنفرانس، همچنین به اطلاع می رساند براساس تصمیم کمیته علمی همایش، تعدادی از مقالات منتخب جهت بررسی برای چاپ در نشریه مهندسی مکانیک امیرکبیر و یا نشریه انجمن مهندسان مکانیک به هیات تحریریه نشریات مذکور معرفی می‌شود. بدیهی است تصمیم نهایی درخصوص چاپ این مقالات در نشریات یادشده منوط به ارسال نسخه کامل مقاله طبق ضوابط آن نشریات و طی شدن مراحل ارزیابی نهایی در هیات تحریریه خواهد بود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *