تمدید مهلت ارسال مقاله به “همایش ملی عناب”دبیر همایش ملی عناب در خراسان جنوبی از تمدید مهلت دریافت مقالات تا تاریخ ۱۲ اسفندماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، محسن پویان از تمدید مهلت ارسال مقالات همایش ملی عناب خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را تا تاریخ ۱۲ اسفندماه به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

وی اظهار کرد: اولین همایش ملی عناب، با اهداف فراهم کردن زمینه ارائه جدیدترین فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با عناب، شناسایی پژوهشگران فعال در زمینه عناب، تلاش برای فراهم کردن افزایش بهره‌وری اقتصادی و تجاری از محصول عناب، شناسایی چالش‌ها و فرصت‌های پیش رو در تولید، تجارت و فرآوری عناب و فراهم کردن زمینه هم‌افزایی اندوخته‌های پژوهشی با موضوع عناب برگزار می‌شود.

پویان با اشاره به بهره‌گیری از ظرفیت متخصصان ملی در این همایش، افزود: این همایش در محورهای کشاورزی و منابع طبیعی، داروسازی، پزشکی، دامپزشکی، فرآوری و صنایع غذایی و اقتصاد، تجارت و صادرات است.

وی گفت: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از این همایش می‌توانند به سایت Jujube2019.ir مراجعه کنند.

طبق اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پذیرش مقالات همایش ملی عناب از ۱۲ بهمن ماه تا ۱۲ اسفندماه جاری از تخفیف ۴۰ درصدی برخوردار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *