توسعه حمایت‌های صندوق پژوهش و فناوری یزد از نخبگانرییس بنیاد نخبگان استان یزد اعطای مجدد عاملیت مالی بنیاد نخبگان استان به صندوق پژوهش و فناوری یزد و توسعه حمایت‌های مالی این صندوق از نخبگان را خواستار شد.

به گزارش ایسنا، سید مهدی کلانتر در نشست با مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان یزد با اشاره به نقش نخبگان در پیشرفت کشور، گفت: سپردن مدیریت تحولات کشور به دست نخبگان دانشگاهی و حوزوی مهمترین رسالت بنیاد ملی نخبگان است و با توجه به تعدد نخبگان، سرآمدان و متخصصان در یزد، این استان باید یکی از پیشرفته‌ترین استان‌های کشور باشد.

وی درباره نقش صندوق پژوهش و فناوری استان یزد در این زمینه نیز گفت: با توجه به تجربه صندوق در عاملیت و مدیریت منابع مالی خواهان ادامه و توسعه همکاری برای اعطای مجدد عاملیت مالی مجموعه خود به صندوق هستیم تا حمایت‌های مالی از نخبگان و طرح‌هایشان از کانال صندوق پژوهش و فناوری استان صورت پذیرد.

محمد سپهر، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان یزد نیز در این نشست با استقبال از توسعه همکاری‌ها با بنیاد نخبگان، گفت: اهمیت توجه به حمایت مالی از نخبگان، با توجه به تاثیرگذاری که در روند رشد علمی و اقتصادی کشور دارند، بر هیچ کسی پوشیده نیست و ما تمام تلاش خود را در این مسیر به کار خواهیم بست.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *