تکمیل مرکز تولید سلول‌های بنیادی علوم‌پزشکی مشهد با حمایت خیرینپروژه مرکز تولید سلول‌های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حمایت خیران سلامت تکمیل می‌شود.

به گزارش ایسنا دکتر محسن تفقدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه بازدید حبیب االله عدالتیان، رئیس بنیاد خیریه عدالتیان از پروژه‌های در حال اجرای پژوهشکده بوعلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: خیران سلامت علاوه بر مشارکت در ساخت پروژه‌های بهداشتی و درمانی، نقش موثری در گسترش زیر ساخت‌های پژوهشی و آموزشی دارند. 

وی با اشاره به در حال ساخت بودن مرکز تولید سلول‌های بنیادی، خاطرنشان کرد: برای اتمام این پروژه بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است که امیدواریم با حمایت خیران میسر شود.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: به منظور توسعه پروژه‌های پژوهشی، جلب مشارکت خیران در حوزه تحقیق و پژوهش در دستور کار این معاونت قرار گرفته است. 

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در این بازدید حبیب‌الله عدالتیان، رئیس بنیاد خیریه عدالتیان ضمن اعلام آمادگی برای عملیاتی کردن برنامه‌های خیرخواهانه در حوزه تحقیق و پژوهش در خصوص تقبل هزینه‌های اولیه، راه‌اندازی و ساخت این مرکز بالغ بر یک میلیارد تومان قول مساعدت و همکاری داد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *