جزییات برگزاری پانزدهمین جشنواره پژوهشی فرهنگی سال اعلام شد/آخرین مهلت ارسال مقالاتپانزدهمین جشنواره پژوهشی فرهنگی سال ۲۸ بهمن ماه جاری با هدف ارتقای فرهنگ پژوهش، شناسایی و معرفی آثار برتر پژوهشی در حوزه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا،  پانزدهمین جشنواره پژوهشی فرهنگی سال توسط پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و کانون مطالعات فرهنگی بین رشته‌ای باشگاه دانشجویان و با هدف ارتقای فرهنگ پژوهش و شناسایی و معرفی آثار برتر پژوهشی در حوزه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود و در این مراسم پژوهشگران حوزه فرهنگ و هنر نیز مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

مراکز علمی، پژوهشی، پژوهشگران و صاحب‌نظران عرصه پژوهش می‌توانند در پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال شرکت کنند و پژوهشگران و صاحب‌نظران از مراکز علمی مختلف تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

مطالعات دین، آیین‌ها و مناسک،  ابعاد اجتماعی فرهنگ و دین،  مطالعات انتقادی فرهنگ،  مطالعات هنری،  سیاست‌گذاری فرهنگی،  مطالعات رسانه،  صنایع فرهنگی و رسانه‌ای،  ابعاد فرهنگی مطالعات ادبی و زبان، ابعاد فرهنگی مطالعات علم و آموزش و پرورش و  ابعاد فرهنگی مسائل زنان و جوانان ۱۰ محور اصلی جشنواره فوق است و تمامی مراکز علمی و پژوهشی چنانچه پژوهشی در یکی از محورهای فراخوان داشته باشند که در فاصله زمانی ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ انجام داده‌ باشند می‌توانند  یک نسخه از آن را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

آثار پژوهشی قابل ارسال در جشنواره فوق می‌تواند در قالب طرح پژوهشی، پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد و دکتری و کتاب باشد. همچنین علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی https://www.ricac.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *