جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد آغاز به‌کار کردششمین جشنواره فرهیختگان و شانزدهمین گردهمایی سراسری معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، معاون پژوهشی فناوری دانشگاه آزاد با بیان اینکه هدف برگزاری ششمین جشنواره فرهیختگان تکریم مقام والای اندیشمندان علم و فناوری، ایجاد زمینه تعامل همکاری میان فناوران، کشف استعدادهای برتر در زمینه علمی، ایجاد انگیزه در میان مخترعان فناوران پژوهشگران و فراهم سازی فضایی پرشور میان پژوهشگران است گفت: واحدهای استان‌ها در ۲۲ محور برگزیده‌ها را اعلام کردند که این برگزیدگان در سه سطح مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

دکتر رنجبر  با اشاره به این که برگزیدگان در سه کارگروه ذیل شورای سیاست‌گذاری جشنواره مورد بررسی قرار گرفته اند، گفت: بیش از ۵۰۰ پرونده در ۲۲ محور بررسی شد و در نهایت ۶۰ کارآفرین، پژوهشگر برگزیده شدند.

ششمین جشنواره فرهیختگان و شانزدهمین گردهمایی سراسری معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنا و دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار کرده است.

از جمله برنامه‌های این گردهمایی دو روزه تقدیر از پژوهشگران برتر و برگزیدگان جشنواره، برگزاری کمیسیون‌های تخصصی طرح پایش، امور پژوهشی، تجاری سازی و کارآفرینی، پارک علم و فناوری و مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاه ها و ارتباط با صنعت و همچنین بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی است.

در این مراسم که با سخنرانی دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه، دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور برگزار می شود، معاونان پژوهش و فناوری واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور، مدیران کل سازمان مرکزی، پژوهشگران و محققان حضور دارند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *