جوایز بیست‌ و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی اعلام شددبیر بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی مبالغ جوایز برگزیدگان بیست‌و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی را اعلام کرد و افزود: در سال آینده گرنت تحقیقاتی ۲۵ میلیون تومانی نیز به برگزیدگان اعطا خواهد شد.

اصغر عبادی‌فر در گفت‌وگو با ایسنا درباره جوایز برگزیدگان بیست‌وپنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی گفت: در بخش “برگزیدگان حقیقی” به رتبه اول ۴۰ میلیون تومان، رتبه سوم ۳۰ میلیون تومان، محقق جوان برگزیده ۳۰ میلیون تومان و نویسندگان مقالات برگزیده نیز هر یک ۱۵ میلیون تومان تعلق می‌گیرد.

وی اظهار کرد: برگزیدگان حقوقی جشنواره نیز از حمایت‌های مالی که در سطح وزارت بهداشت از مراکز تحقیقاتی، نشریات و … صورت می‌گیرد، بهره‌مند خواهند شد.

دبیر بیست‌وپنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی، افزود: مقرر شده تا در سال آینده گرنتی به مبلغ ۲۵ میلیون تومان، علاوه بر جوایز جشنواره به برگزیدگان اعطا شود.

عبادی‌فر یادآور شد: این موضوع در دوره‌های قبل جشنواره نیز وجود داشته و اعطای گرنت علاوه بر جوایز به محققان، در برخی دوره‌ها محقق شده است.

به گزارش ایسنا، جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی، ۲۳ دی ماه در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح برگزار می‌شود. 

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *