حضور در دومین کنفرانس بین المللی آینده زنان ۲۰۱۹دومین کنفرانس بین المللی آینده زنان با همکاری علمی دانشگاه علامه طباطبائی در شهر کلمبو کشور سریلانکا برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این کنفرانس بین‌المللی که با هدف ارتقا تحقیقات آسیا پژوهی و انتقال دانش در جهت انجام سیاستگذاری‌های مؤثر در حوزه زنان، به‌طور سالانه برگزار می‌شود، کارشناسان حوزه زنان از کشورهای استرالیا، ژاپن، چین، هندوستان، تایلند، پاکستان و آذربایجان حضور داشتند. دانشگاه علامه طباطبایی نیز به عنوان یکی از همکاران علمی این کنفرانس مشارکت داشت.

در این کنفرانس، چهار نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه شامل دکتر حمیده عادلیان راسی و دکتر میترا عظیمی از دانشکده علوم اجتماعی، دکتر لیدا کاووسی از دانشکده علوم ارتباطات و دکتر ربابه رمضانی از دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی به عنوان ارائه دهنده مقاله و رئیس پنل در نشست‌های تخصصی این کنفرانس حضور و مشارکت داشتند. در روز اول کنفرانس، از دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان همکار علمی فعال تقدیر به عمل آمد و به همین منظور لوح سپاس به دانشگاه اهدا شد.

در حاشیه این کنفرانس با شخصیت‌های علمی بین‌المللی حوزه زنان از کشورهای مختلف دیدارها و گفت‌وگوهایی صورت گرفت و در راستای توسعه فعالیت‌های علمی و پژوهشی بین‌المللی پیوندهایی با متخصصان به منظور بهره مندی از ایده‌ها و تجربیات آنها برقرار گردید. بعلاوه، پیشنهاد انجام همکاری‌های علمی مشترک با دانشگاه علامه طباطبایی در این دیدارها مطرح شد.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، سومین دوره این کنفرانس در سال آینده (۲۰۲۰) در شهر بنگلور هند برگزار خواهد شد. کمیته‌های تخصصی و اجرایی این کنفرانس ضمن تشکر و سپاس از همراهی دانشگاه علامه طباطبایی خواستار ادامه همکاری‌های علمی در کنفرانس‌های سال‌های آتی شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *