دانشگاه علامه میزبان «همایش بین المللی سازی آموزش و پژوهش در ایران»«همایش ملی بین المللی سازی آموزش و پژوهش در ایران» فردا چهارشنبه چهارم مهرماه جاری در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، همایش ملی «بین المللی سازی آموزش و پژوهش در ایران» با حضور مسئولان علامه طباطبائی، سیستان و بلوچستان، شهید چمران اهواز، شیراز، فردوسی مشهد و کردستان به منظور بررسی اقدامات انجام شده در این دانشگاه‌ها در خصوص بین المللی سازی پژوهش و آموزش برگزار خواهد شد.

قرار است در این همایش گزارش فعالیت های سه ساله و بررسی راهکارهای بین المللی سازی دو بخش مهم آموزش عالی، شامل آموزش و پژوهش و برنامه آتی این کنسرسیوم که تشکیل نخستین شبکه دانشگاهی ایرانی است. اعلام گردد. در این همایش معاونان پژوهشی، آموزشی، مدیر پژهش و مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین المللی دانشگاه سخنرانی خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، در سال 1394 به ابتکار دانشگاه علامه طباطبائی، کنسرسیومی متشکل از 6 دانشگاه ایرانی(مذکور) به همراه سه دانشگاه اروپایی (آلیکانته اسپانیا، گلاسکو اسکاتلند و یوانیم اتریش) تشکیل شد تا به برگزاری کارگاه های آموزشی و همایش های ملی به هدف بین المللی سازی آموزش دانشگاه ها تدوین شد و طی این مدت دو همایش ملی در این خصوص برگزار شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *