دانشگاه لرستان رتبه ۷ فدراسیون سرآمدان ایران را داراستایسنا/لرستان معاون پژوهشی دانشگاه لرستان گفت: این دانشگاه رتبه هفتم فدراسیون سرآمدان ایران را دارا است.

محمد فیضیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در چند سال اخیر جایگاه دانشگاه لرستان از نظر رتبه‌بندی‌های مختلف ارتقاء یافته است.

وی ادامه داد: دانشگاه لرستان در بین تمام دانشگاه و مؤسسات آموزشی و پژوهشی کشور در رتبه ۷ فدراسیون سرآمدان ایران(معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) قرار گرفته و این پیشرفت‌ها حاصل تلاش یک هیئت علمی در سطح بین‌الملل بوده که به طور مشترک با دانشگاه لرستان انجام گرفته است.

فیضیان در خصوص امکانات و منابع مرکز نوآوری دانشگاه و چگونگی حمایت از صاحبان ایده گفت: خوشبختانه با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در اردیبهشت امسال مجوز فعالیت این مرکز داده شد.

معاون پژوهشی دانشگاه لرستان اضافه کرد: با تلاش‌های شبانه‌روزی به نحو احسن از این امکانات استفاده کردیم و مکانی درنظر گرفته و مرکز راه‌اندازی شد و با یک حرکت حساب شده و با ساماندهی و جابجایی امکانات موجود توانستیم فضای مناسبی را در اختیار این مرکز قرار دهیم.

وی یادآور شد: خوشبختانه یک تیم علمی که متشکل از دانشجویان است با هدایت یک عضو هیات علمی در این مرکز مشغول به فعالیت هستند.

فیضیان تصریح کرد: یکی از اهداف ما در این مرکز فراهم کردن وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی است که خوشبختانه محصولاتی هم تولید شده و ما از صاحبان ایده‌ها حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *