دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی ایران منصوب شدمعاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر محمد جلالی را به سمت «دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی ایران» منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، در متن حکم دکتر مسعود برومند خطاب به دکتر محمد جلالی آمده است: “با عنایت به تجربه و تخصص جنابعالی به موجب این حکم از تاریخ ۳۱/‏۰۲/‏۱۳۹۷‬ به «دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی ایران» منصوب می‌شوید.

با توجه به ماموریت مهم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حمایت و بهره‌گیری از ظرفیت‌های انجمن‌های علمی در نظام تصمیم‌سازی بخش‌های مختلف آموزش عالی کشور، از جناب‌عالی انتظار می‌رود تمام توان و تلاش خود و مجموعه انجمن‌های علمی کشور را به کار گیرید تا به فضل الهی، امور تسهیل و ماموریت‌های سازمانی با موفقیت اجرا شود.

بدین منظور، برنامه‌ریزی و نظارت، انسجام و نظم سازمانی و بازنگری شیوه‌نامه‌ها در جهت روان‌سازی نظام‌های اجرایی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این راستا جناب‌عالی از اختیارات لازم برای تدوین شرح خدمات اجرایی و واگذاری فعالیت‌های تصدی‌گرایانه به انجمن‌های علمی برخوردار هستید.

امید است با لطف و عنایت پروردگار در انجام امور محوله پیروز باشید”.

دکتر محمد جلالی متولد ۱۳۵۰ مشهد و فارغ‌التحصیل دوره دکتری تخصصی حقوق عمومی از دانشگاه پاریس ۱فرانسه (سوربن) و در حال حاضر عضو هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی ایران است.

تالیف مقالات متعدد علمی – پژوهشی در نشریات داخلی و خارجی و نیز مشارکت در چاپ کتاب‌هایی نظیر اندیشه‌های حقوق اداری و نیز پروژه جهانی تمرکز زدایی از جمله فعالیت‌های پژوهشی وی است.

وی همچنین دارای یک تالیف با موضوع «مسئله تمرکز زدایی در حقوق ایران» به زبان فرانسه و منتشر شده در پاریس است و سال‌ها سابقه تدریس در حوزه‌های حقوق اداری، حقوق اساسی، حقوق کار و نیز آزادی‌های عمومی را برعهده دارد.

دکتر جلالی پیش از این معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، مدیر گروه دموکراسی در کرسی و مرکز حقوق بشر، صلح و دموکراسی این دانشگاه و نیز دبیر کارگروه حقوق خانه اندیشمندان علوم انسانی بوده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، همچنین معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر غلامحسین لیاقت دبیر سایق کمیسیون انجمن‌های علمی در مدت تصدی این مسئولیت سپاس و قدردانی کرد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *