رئیس پژوهشکده چشم‌انداز و آینده‌پژوهی منصوب شدرئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، رئیس پژوهشکده چشم‌انداز و آینده‌پژوهی دانشگاه را منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد مهدی طهرانچی با صدور حکمی، دکتر محمدمجید فولادگر را به سمت رئیس پژوهشکده چشم‌انداز و آینده‌پژوهی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در متن حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

«برادر گرامی جناب آقای دکتر محمدمجید فولادگر

با اهدای سلام و تحیات

با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، در اجرای ماده ۷ اساسنامه پژوهشکده چشم‌انداز و آینده‌پژوهی، به موجب این حکم به عنوان «رئیس پژوهشکده چشم‌انداز و آینده‌پژوهی» منصوب می‌شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمائید.»

فولادگر دارای دکترای رشته آینده‌پژوهی از دانشگاه امیرکبیر است که سوابقی از جمله معاونت محتوایی دفتر بررسی‌های راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام، مدیر گروه سیاسی پژوهشکده سیاست‌پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت، مدیر اندیشگاه تدبیر فردا و… را در کارنامه اجرایی خود دارد.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، طهرانچی طی نامه‌ای جداگانه، از زحمات و تلاش‌های دکتر محمدابراهیم مداحی، رئیس سابق پژوهشکده چشم‌انداز و آینده‌پژوهی دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی کرد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *