رونمایی از جدیدترین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی زیستیستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری در نظر دارد پژوهشگران جوان و برتر حوزه زیست‌فناوری را معرفی کرده و از جدیدترین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی این حوزه رونمایی کند.

به گزارش ایسنا، نخستین مراسم معرفی دو گروه از پژوهشگران برتر و پژوهشگران جوان عرصه زیست‌فناوری، با همکاری ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همزمان با برگزاری دومین کنگره بین‌المللی زیست پزشکی ایران، دی ماه امسال برگزار می‌شود.

در این مراسم به سه نفر از پژوهشگران برتری که بالاترین امتیاز ارزیابی دستاوردها را از نظر هیات داوران مطابق با ضوابط و آیین‌نامه‌ها داشته‌اند، جوایزی تعلق می‌گیرد.

همچنین برترین پژوهشگران حوزه زیست فناوری باید دارای مشخصات فعالیت در هیات علمی دانشگاه‌ها یا موسسات پژوهشی و فناوری باشند تا مطابق آیین‌نامه ستاد توسعه زیست‌فناوری در مراسمی مرتبط با زیست‌فناوری معرفی شوند. این حمایت‌ها در دو دسته بلاعوض و گرنت پژوهشی قرار دارد.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی ریاست‌جمهوری، مهلت داوری آثار تا 15 مهرماه امسال است و معیار ارزیابی پژوهشگران، دستاوردها و خروجی‌های مربوط به 5 سال گذشته است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *