رونمایی از ۸ محصول فناورانه در نمایشگاه پژوهش و فناوری خراسان رضویدبیر برگزاری نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی گفت: نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان از ۱۲ تا ۱۵ آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد. 

به گزارش ایسنا، اسماعیل خیرخواه امروز در نشست خبری نوزدهمین نمایشگاه هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی که در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد، از رونمایی از ۸ محصول فناورانه استان در این نمایشگاه خبرداد و تصریح کرد: نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری خراسان رضوی با مشارکت ۴۵۰ غرفه از ۱۷ دانشگاه و موسسه آموزش عالی، ۶ سازمان اجرایی، پنج مرکز تحقیقاتی، دو مرکز از پارک علم و فناوری و چهار کارگزار و حوزه علمیه برگزار خواهد شد.

وی افزود: امسال یک ‌کمیته در نمایشگاه برای سرمایه‌گذاران علم و فناوری درنظر گرفته شده است تا از ایده‌های برتر حمایت شود، اما این حمایت‌ها تنها محدود به حمایت مالی نخواهد شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد مشهد تصریح کرد: ۱۸ کارگاه، پنج نشست علمی، سه مسابقه و یک سمینار ایدز و Hiv و غربالگری رایگان ایدز به مناسبت روز جهانی ایدز در حاشیه نمایشگاه امسال برگزار خواهد شد.

خیرخواه بیان کرد: سامانه‌ای برای ثبت نام در کارگاه و همایش‌های نمایشگاه راه‌اندازی شده که تمام ثبت نام‌ها در آن صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه کمیته برگزاری نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان به دانشگاه آزاد مشهد واگذار شده است، خاطرنشان کرد: کمیته‌های چهارگانه هفته پژوهش و فناوری شامل کمیته علمی، فن‌بازار، برگزاری، اطلاع‌رسانی شهرداری است که به دانشگاه‌ها و نهادهای مختلف استان واگذار شده است.

دبیر برگزاری نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی اضافه کرد: نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان از  ۱۲ الی ۱۵ آذرماه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد. افتتاحیه این نمایشگاه روز دوشنبه از ساعت ۶  بعدازظهر با حضور سرپرست استانداری و ‌مسئولان استانی و اختتامیه نیز  روز پنجشنبه در سالن همایش‌های نمایشگاه مشهد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *