رییس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری منصوب شدطی حکمی از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مهدی رحیمی رییس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور شد.

به گزارش ایسنا، سردار غلامحسین غیب پرور در مراسم معارفه‌ای که در  سازمان بسیج مستضعفین کل کشور  و با حضور سردار سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، طی حکمی با تقدیر از خدمات حسین قدیانی مسئول سابق بسیج عملی، پژوهشی و فناوری کشور، مهدی رحیمی را به عنوان مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری منصوب کرد.

از اقدامات قدیانی که از سال 93 تاکنون به عنوان متولی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور فعالیت داشته، می‌توان به ایجاد شبکه‌های نخبگانی در کشور، حمایت از طرح‌های نخبگانی تا رسیدن به مرحله تجاری‌سازی، ارتباط با دانشگاه‌های کشور و حمایت از نخبگان دانشگاهی برای تجاری‌سازی طرح‌ها، تدوین و برنامه‌نویسی برای قرار گرفتن شبکه نخبگانی کشور در راستای اهداف برنامه پنجم و ششم، برگزاری نمایشگاه‌ و جشنواره‌های مهارت و خلاقیت در سطح کشور اشاره کرد.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان بسیج علمی و پژوهشی، رحیمی مسئول جدید سازمان بسیج علمی کشور نیز مسئولیت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری لرستان را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *